e-oferty.com.pl
   w bieżacej chwili posiadamy 5981 aktywnych ogłoszeń, serwis przeglądają 53 osoby, życzenia imieninowe i kwiaty adresujemy dziś do:
Ogłoszenie zamieszczone dnia 04-02-2021 w kategorii PRACA, OFERUJĘ / praca za granicą
Wyróżnij to ogłoszenie Dodaj do schowka
PRACOWNIK (K/M) – MYCIE SKRZYNEK POD CIŚNIENIEM
Zakres obowiązków:
Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
Sortowanie, przekładanie jaj
Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt
Oferujemy:
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ
Jeżeli znasz komunikatywnie język angielski lub niemiecki - stawka wynosi 12 € brutto/h
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 59 € za tydzień
Wsparcie polskiego koordynatora
Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład
Wymagania:
Umiejętność pracy w zespole
Wytrzymałość fizyczna
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - wymóg konieczny
Ewentualnie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, wówczas wyższa stawka

Dane :

Concept Plus
Telefon: 814400972
Miasto: Dohren
Region: Lubelskie
Data wygaśnięcia ogłoszenia: Bezograniczeń
Przeczytano: 1643 razy

Wyślij wiadomość do ogłoszeniodawcy Skorzystaj z formularza poniżej
Twój mail zwrotny (wymagany)
Treść wiadomości (wymagana)
Wpisz kod z obrazka.